Sunday, April 21, 2024
HomeAKTUALITETEuropa Moti – E Premte, 18 mars

Europa Moti – E Premte, 18 mars

MBETET problematike situata në Europën Lindore KU reshjet e dendura të dëborës do të jenë prezente. Po ashtu, shira të dendur dhe erë të fortë do të përjetojnë brigjet e detit të zi.  NDERSA pjesa më e madhe e kontinentii të Europës MBIZOTEROHET nga masa ajrore të qëndrueshme duke diktuar mot kryesisht të kthjellët dhe vranësira të pakta

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments