Wednesday, June 12, 2024
HomeAKTUALITETItalia Moti –  E Premte, 18 mars

Italia Moti –  E Premte, 18 mars

Italia sot paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shp`eshta KU më të dendura do të jenë në pjesën jugore të saj duke gjeneruar shira të dobët dhe të përkohëshëm, kanakli i Otrantos do të ketë erë të fortë

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments