Sunday, June 16, 2024
HomeAKTUALITETTurqia Moti –  E Premte, 18 mars

Turqia Moti –  E Premte, 18 mars

Brigjet e detit të zi,  vijojnë në dikimin e motit të paqëndrueshëm prej disa ditësh  KU shirat e dendura dhe stuhitë e forta të erës do të jenë dominante përgjate -24 orëshit.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments