Friday, June 21, 2024
HomeAKTUALITETMali i Zi Moti –  E Premte, 18 mars

Mali i Zi Moti –  E Premte, 18 mars

Territori i Malit të zi vijon në dikimin e motit të qëndrueshëm prej disa ditësh. KU moti i kthjellët dhe vranësirat e lehta do të jenë dominante. Pritet që orët e pasdites, vranësirat të jenë më prezente.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments