Wednesday, June 12, 2024
HomeAKTUALITETMV Moti – E Hënë, 28 Shkurt

MV Moti – E Hënë, 28 Shkurt

MV në orët e para të ditës do të ketë vranësira të shpeshta të cilat herë pas here do të pësojnë zhvillim dhe do të sjellin reshje, KU më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat Qëndrore dhe Lindore. Ndërsa orët vijuese sjellin përmiërsim të motit në të gjithë territorin.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments