Tuesday, July 23, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti – E Hënë, 28 Shkurt

Kosova Moti – E Hënë, 28 Shkurt

Pjesa e parë e ditës në Kosovë do të jetë në ndkimin e vranësirave të shpeshta të cilat do të mund të gjenerojnë reshje të pakta dhe të izoluara. Ndërsa në pjesën e dytë të ditës pritet që i gjithë territori i Kosovës të jetë në dominimin e motit të qëndrueshëm.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments