Saturday, February 24, 2024
HomeAKTUALITETShqipëria Moti – E Hënë, 28 Shkurt

Shqipëria Moti – E Hënë, 28 Shkurt

Teritori Shqiptar MBETET në ndikimin e vranësirave të shpeshta në pothuajse gjithë ditën. Parashikohet që herë pas here të kemi zhvillim të përkohëshem të vranësirave të cilat do të sjellin reshje të izoluara dhe të pakta shiu në ultësirën perëndimore. POR në zonat malore do të kemi reshje të pakta dëbore.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -4°C deri në 11°C.

Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Verlindor duke krijuar dallgëzim mbi 3 ballë.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments