Monday, May 27, 2024
HomeAKTUALITETEuropa Moti –  E Hënë, 28 Shkurt

Europa Moti –  E Hënë, 28 Shkurt

Kontinenti Europian në pjesën më të madhe të tij do të dominohet nga kushtet e qëndrueshme atmosferike, KU konkretisht do të ketë kthjellime dhe vranësira kalimtare në Europën Lindore, Qëndrore dhe pjesa me e madhe e Jugut të kontinentit. Ndërsa Brigjet e Egjeut dhe Britania e Madhe do të jenë në ndikimin e vranësirave të shpeshta të cilat do të gjenerojnë reshje shiu. Gjithashtu me vranësira të shumta dhe reshje dëbore do të jetë Gadishulli Skandinav.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments