Sunday, June 16, 2024
HomeAKTUALITETMV Moti –  E Enjte, 10 Mars

MV Moti –  E Enjte, 10 Mars

Republika e MV në orët e para të ditës do të jetë me kthjellime dhe vranësira. POR parashikohet që vranësirat gjatë mesditës dhe pasdites të shtohen duke sjellë reshje në territorin e MV deri në orët e mbrëmjes.

Shkup-23
Kumanovë-41
Tetovë-52
Gostivar-41
Dibër-60
Ohër-51
Strugë-60
Manastir-32
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments