Sunday, April 21, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti –  E Enjte, 10 Mars

Kosova Moti –  E Enjte, 10 Mars

Territori i Kosovës do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta deri në orët e pasdites. KU herë pas here vranësira do të zhvillohen duke gjeneruar reshje dëbore në vend. Ndërsa mbrëmja sjellë përmirësim gradual të motit.

Podujevë -61
Mitrovicë -70
Prishtine-52
Ferizaj -61
Pejë -72
Gjakovë -53
Gjilan -61
Prizren -53
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments