Tuesday, July 23, 2024
HomeAKTUALITETShqipëria Moti –  E Enjte, 10 mars

Shqipëria Moti –  E Enjte, 10 mars

Qarkullimi i masave ajrore nga verilindja e Europës do të diktojë kushtet e motit edhe në vendin tonë KU kthjellimet dhe vranësirat do të jenë prezente në pjesën më të madhe të vendit, më të dendura në veri dhe verilindje duke rrezikuar reshje të izoluara dëbore. Orët vijuese përmirësojnë dukshëm motin duke ri-sjellë kthjellimet dhe të ftotin në të gjithë territorin.

B. Curri -53
Puka -62
Kukës -44
Peshkopi -53
Burreli -35
Shkodër18
Lezhë 310
Tiranë29
Durrës 310
Elbasan 08
Fier 210
Berat 09
Pogradec -44
Korçë-53
Ersekë -71
Vlorë310
Gjirokastër-18
Sarandë 411
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments