Sunday, June 16, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova: Moti – E premte 18 Shkurt

Kosova: Moti – E premte 18 Shkurt

Pjesa e parë e ditës do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta, KU më të fokusuara do të jenë në Lindje të Kosovës. Ndërsa në pjesën e dytë të ditës pritet që i gjithë territori i Kosovës të përfshihet nga vranësirat e pakta të cilat nuk do të mund të sjellin reshje.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments