Saturday, September 23, 2023
HomePARASHIKIMI MOTITMV: Moti – E premte 18 Shkurt

MV: Moti – E premte 18 Shkurt

Prej disa ditës Republika e MV ndodhet në dominimin e motit të qëndrueshëm i cili do të sjellin në territor kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash. Pritet që vranësirat më të dukshme të jenë në orët e pasdites dhe mbrëmjes në pjesën më të madhe të MV.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments