Sunday, June 16, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa: Moti – E premte 18 Shkurt

Europa: Moti – E premte 18 Shkurt

Europa Jugore do të PARAQITET në ndikimin e kthjellimeve dhe kalimeve të pakta të vranësirave, KU më të theksuara kthjellimet do të jenë në Jugperëndim të kontinentit. Ndërsa pjesa tjetër e kontinentit do të jetë me vranësira të shpeshta të cilat do të sjellin reshje shiu në Europën Qëndrore dhe Ishujt Britanik. Ndërsa Vendet Nordike dhe Europa Lindore vijojnë të jenë më reshje dëbore.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments