Monday, July 22, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa: Moti – E diel 13 shkurt

Europa: Moti – E diel 13 shkurt

MBETET në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta rajoni i Ballkanit si edhe Europa Qëndrore NDERSA vijon moti i paqëndrueshëm në pjesën më të madhe të kontinentit, konkretisht; vranësirat vijojnë të gjenerojnë reshje të dendura dëbore në gadishullin Skandinav dhe Europën Lindore. Po ashtu, Britania e madhe do të përjetojë sërish, stuhi të forta ere dhe shira të rrëmbyeshëm.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments