Tuesday, July 23, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova: Moti – E diel 13 Shkurt

Kosova: Moti – E diel 13 Shkurt

Territori i Kosovës parashikohet që deri në orët e pasdites të jetë në dominimin e kthjellimeve dhe kalimeve të lehta të vranësirave. POR në orët në vijim parashikohet që vranësirat të shtohen duke sjell reshje të pakta gjatë mbrëmjes në Jugperëndim të vendit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments