Saturday, April 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITMV: Moti - E diel 13 Shkurt

MV: Moti – E diel 13 Shkurt

Orët e para të ditës do të jenë në dominimine e motit të kthjellët, POR herë pas here do të ketë kalime të pakta vranësirash. Ndërsa gjatë mesditës dhe në orët vijuese parashikohet që vranësirat shtohen duke sjell gjatë mbrëmjes dhe natës vonë reshjë të pakta në perëndim të MV.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments