Temperatura shumë të ulëta në VERI

0
18

Bajram Curri dhe Puka kanë shënuar Vlera -6°C dhe -7°C në mëngjes, duke theksuar ngricat në akset rrugore . Priten reshje të pakta dëbore .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here