Sunday, June 16, 2024
HomeAKTUALITETShqipëria Moti – E Premte, 4 Mars

Shqipëria Moti – E Premte, 4 Mars

Vendi ynë gjatë gjithë ditës do të jetë në ndikimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, të cilat do të sjellin dominim të vranësirave. Parashikohet që vranësirat herë pas here të pësojnë zhvillim duke sjell reshje të pakta shiu në ultësirën perëndimore dhe reshje të pakta dëbore në zonat malore.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments