Thursday, September 21, 2023
HomeAKTUALITETKosova Moti – E Premte, 4 Mars

Kosova Moti – E Premte, 4 Mars

Pjesa e parë e ditës do të jetë në mbizotërimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke sjell kthjellime dhe kalime të pakat vranësirash. Ndërsa në pjesën e dytë të ditës pritet që vranësirat gradualisht të shtohen duke sjellë reshje të pakta dhe të izoluara dëbore.

img-4
RELATED ARTICLES
img-5
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments