Tuesday, July 23, 2024
HomeAKTUALITETShqipëria Moti – E Mërkurë, 16 Mars

Shqipëria Moti – E Mërkurë, 16 Mars

Territori Shqiptar në pjesën më të madhe do të jetë në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta. KU më të dukshme kthjellimet do të jenë në shtrirjen perëndimore. Ndërsa,  kalime vranësirash do të ketë në shtrirjen Lindore KU herë pas here vranësirat bëhën më të dendura por nuk priten reshje.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments