Friday, June 21, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti – E Mërkurë, 16 mars

Kosova Moti – E Mërkurë, 16 mars

Vranësirat e dendura do të jenë mbizotëruese në të gjithë territorin e Kosovës, duke sjellë reshje të pakta dëbore ne veri dhe verilindje të saj POR në orët e pasditës pritet që alternime kthjellimeshd dhe vranësirash të karakterizojnë kushtet e motit në të gjithë Kosovën.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments