Sunday, June 16, 2024
HomeAKTUALITETMV Moti – E Mërkurë, 16 mars

MV Moti – E Mërkurë, 16 mars

Paraditja në MV do të jetë në dominimin e kthjellimeve në të pjesën më të madhe të territorit, situatë e cila do të vijojë deri pasdite kur priten  vranësira në pjesën më të madhe të vendit, POR shira të dobët në zonat veri dhe veriperëndimore. 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments