Wednesday, June 12, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITShqipëria Moti –  E martë, 15 Shkurt

Shqipëria Moti –  E martë, 15 Shkurt

Vendi ynë në pjesën e parë të ditës do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat më të dukshme do të jenë në zonat veriore, KU dhe do të gjenerojnë reshje shiu. POR në pjesën e dytë të ditës do të kemi shtim të vranësirave në të gjithë territorin, KU gjatë orëve të mbrëmjes dhe natës vranësirat do të krijojnë mundësi për reshje në Shqipëri.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0°C deri në 17°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 4 ballë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments