Wednesday, June 12, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITMaqedonia e Veriut Moti –  E martë, 15 Shkurt

Maqedonia e Veriut Moti –  E martë, 15 Shkurt

Përsa i përket; Republikës së MV parashikohet që pjesa më e madhe e saj të jetë në mbizotërimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të shpeshta PERJASHTUAR zonat kufitare me shqipërinë KU do të ketë reshje të pakta shiu e dëbore.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments