Tuesday, July 23, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova Moti –  E martë, 15 Shkurt

Kosova Moti –  E martë, 15 Shkurt

Pritet përmirësim i dukshëm i motit dukë bërë që republika e kosovës të jetë në ndikimin e kthjellime dhe vranësirave të shpeshta POR në veri të saj do të ketë momente të shkurtra me flokë dëbore. Megjithatë pjesa më e madhe e ditës do të dominohet nga  moti i qëndrueshëm.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments