Thursday, June 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa Moti –  E martë, 15 shkurt

Europa Moti –  E martë, 15 shkurt

Një ciklon i fuqishëm me origjinë në Atlantikun e  veriut do të sjellë reshje të dendura dëbore nga skandinavia deri në brendësi të kontinentit KU reshje me intensitet të lartë do të përjetojnë; Skandinavia, Gjermania, Austria dhe Franca Po ashtu, shira intensiv dhe stuhi të forta ere do të vijojnë në Britaninë e madhe NDERSA moti i kthjellët me vranësira të pakta do të dominojë  gadishullin Iberik dhe pjesërish Europën juglindore.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments