Sunday, June 16, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITShqipëria Moti – E hënë, 14 Shkurt

Shqipëria Moti – E hënë, 14 Shkurt

Sipas MeteoAlb: Orët e paradites MBIZOTEROHEN nga moti i kthjellët dhe vranësira të cilat pasdite do të pësojnë zhvillim duke sjellë shira të dobët dhe lokalë. Në zona të thella malore reshje të pakta dëbore.

Temperaturat e ajrit do të RRITEN në mëngjes POR mesdita ruan vlera kostante duke u luhatur nga -1°C deri në 16°C.

Era do të fryjë mesatare deri e fortë me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim mbi 4 ballë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments