Tuesday, July 23, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova Moti – E hënë, 14 Shkurt 2022

Kosova Moti – E hënë, 14 Shkurt 2022

MBETEN vranësirat e shpeshta  prezente në republikën e Kosovës, të cilat do të sjellin reshjet të pakta shiu e dëbore. Ndërsa, orët vijuese sjellin përmirësim të përkohëshëm të kushteve atmosferike duke bërë që alternime kthjellimesh dhe vranësirash të dominojnë në të gjithë Kosovën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments