Sunday, June 16, 2024
HomeAKTUALITETPrishtina SOT ; Diell POR temperatura të ulëta, Peja dhe Prizreni SOT...

Prishtina SOT ; Diell POR temperatura të ulëta, Peja dhe Prizreni SOT : mjegull e dëndur në akset rrugore , Lugina e preshevës SOT : temperatura të ulëta dhe ngrica

Podujevë -64
Mitrovicë -73
Prishtine-55
Ferizaj -73
Pejë -64
Gjakovë -45
Gjilan -53
Prizren -46
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments