Sunday, June 16, 2024
HomeAKTUALITETShkupi SOT : Temperatura të ulëta në mengjes dhe mesditë, Gostivari SOT...

Shkupi SOT : Temperatura të ulëta në mengjes dhe mesditë, Gostivari SOT : Ngrica ne akset rrugore, Tetova SOT : Vranësira dhe ngrica të theksuara

Shkup-26
Kumanovë-44
Tetovë-55
Gostivar-74
Dibër-63
Ohër-55
Strugë-63
Manastir-36

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments