Saturday, April 20, 2024
HomeAKTUALITETKorca SOT : Temperatura të ulëta dhe ngrica, Tirana SOT : Diell...

Korca SOT : Temperatura të ulëta dhe ngrica, Tirana SOT : Diell POR freskët, Lezha SOT : Kthjellime, erë e fortë.

B. Curri -56
Puka -64
Kukës -47
Peshkopi -55
Burreli -28
Shkodër311
Lezhë 412
Tiranë311
Durrës 513
Elbasan 210
Fier 412
Berat 211
Pogradec -36
Korçë-45
Ersekë -65
Vlorë512
Gjirokastër 29
Sarandë 613
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments