Saturday, April 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITMV: Moti – E shtunë 19 Shkurt

MV: Moti – E shtunë 19 Shkurt

Paraditja në MV do të jetë në mbizotërimin e motit të kthjellët, POR herë pas herë do të ketë vranësira kalimtare. Parashikohet që në orët e pasdites dhe në vijim vranësirat gradualisht të shtohen në territorin e MV, POR nuk do të sjellin reshje në vend.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments