Sunday, June 16, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa: Moti – E shtunë 19 Shkurt

Europa: Moti – E shtunë 19 Shkurt

Europa Lindore MBETET në ndikimin e reshjeve të dëborës. Po ashtu me mot të paqëndrueshëm do të jetë  Britania e Madhe, pjesërisht Europa Qëndrore dhe Gadishulli Iberik, KU pritet të ketë rrebeshe shiu të shoqëruara me mini stuhi ere. Ndërsa Skandinavia dhe Europa Juglindore parashikohet të jenë në dominimin e kushteve të qëndrushme atmosferik.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments