Saturday, April 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova: Moti – E shtunë 19 Shkurt

Kosova: Moti – E shtunë 19 Shkurt

Republika e Kosovës do të vijoj të jetë ne mbizotërimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, të cilat do të sjellin në vend kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash, KU pasditja dhe mbrëmja do ti theksojnë vranësirat në një pjesë të mirë të territorit. Parashikohet që kthjellimet të jenë me të dukshme në Jugperëndim të Kosovës

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments