Friday, June 21, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITMV Moti – E Premte, 25 Shkurt

MV Moti – E Premte, 25 Shkurt

Zhvillimi i një qëndre të presionit të lart atmosferik në Ballkanin perëndimor do të sjelle  ndikim dhe mbi MV, duke bërë që të ketë mot të qëndrueshëm me alternime kthjellimesh dhe kalime vranësira. Vranësirat më të dukshme do të jenë në në Lindje të territorit.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments