Saturday, April 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITEuropa Moti – E Premte, 25 Shkurt

Europa Moti – E Premte, 25 Shkurt

Europa Qëndrore  dhe pjesa më e madhe e Jugut të kontinentit do të të jetë me kthjellime  dhe vranësira të pakta Po ashtu Veriu i kontinentit do të jetë në mbizotërimin e motit të qëndrueshëm. Ndërsa Brigjet e detit të Zi dhe gadishulli Iberik  do të kenë vranësira të shpeshta të cilat do të sjellin reshje shiu. Me vranësira të shumta dhe reshje dëbore do të jetë dhe Lindja e kontinentit.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments