Thursday, June 20, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITKosova Moti – E Premte, 25 Shkurt

Kosova Moti – E Premte, 25 Shkurt

Republika e Kosovës MBETET në ndikimin e masave ajërore të qëndrueshme të cilat do të diktojnë mot të kthjellët në një pjesë të mirë të ditës. POR herë pas here do të ketë dhe kalime vranësirash të pakta në për të gjithë territorin, POR më të dukshme do të jenë në Veriperëndim të Kosovës.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments