Sunday, June 16, 2024
HomePARASHIKIMI MOTITShqipëria Moti – E Premte, 25 Shkurt

Shqipëria Moti – E Premte, 25 Shkurt

Vendi ynë vijonë të jetë gjatë paradites në dominim e kthjellimeve në zonat bregdetare dhe të ulëta. POR në zonat malore priten vranësira të lehta. Ndërsa në orët vijuese vranësirat e lehta do të shfaqen në të gjithë Shqipërin, KU më të theksuara do të jenë në zonat Verilindore dhe Juglindore por nuk do të sjellin reshje.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten në mëngjes, POR MBETEN kostante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C deri në 16°C.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments