Thursday, June 20, 2024
HomeAKTUALITETMV Moti – E Mërkurë, 2 Mars

MV Moti – E Mërkurë, 2 Mars

Territori i MV do të jetë në mbizotërimin e vranësirave të shpeshta të cilat herë pas here do të pësojnë zhvillim duke sjellë reshje të pakta dhe të izoluara dëbore nëpër MV. POR pritet të ketë dhe intervale me kthjellime, të cilat do të bëhen më të shpeshta gjatë pasdites dhe mbrëmjes.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments