Sunday, June 16, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti – E Mërkurë, 2 Mars

Kosova Moti – E Mërkurë, 2 Mars

Republika e Kosovës do të jetë në dominimin e kthjellimeve dhe kalimeve të shpeshta të vranësirave. Parashikohet që në intervale të shkurtra kohore vranësirat të pësojnë zhvillim, duke sjellë reshje të pakta dëbore pjesërisht në Qendër dhe Lindje të Kosovës.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments