Sunday, April 21, 2024
HomeAKTUALITETEuropa Moti – E Mërkurë, 2 Mars

Europa Moti – E Mërkurë, 2 Mars

Pjesërisht Europa Jugore dhe Qëndrore do të jenë në dominimin e vranësirave të shumta të cilat herë pas here do të sjellin reshje shiu dhe dëbore. Gjithashtu në ndikimin e motit të vranët dhe reshjeve të shiut PARAQITET Britania e Madhe. Ndërsa Vendet Nordike dhe Europa Lindore do të jenë me mot të qëndrueshëm. Po ashtu në mbizotërimin e kthjellimeve do të jetë Gadishulli Iberik.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments