Tuesday, May 28, 2024
HomeAKTUALITETMV Moti – E Hënë, 14 mars

MV Moti – E Hënë, 14 mars

MV në pjesën e parë të ditës do të jetë në dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta. POR parashikohet që në pjesën e dytë të ditës të kemi shtim të përkohëshëm të vranësirave, POR nuk do të mund të sjellin reshje.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments