Tuesday, May 28, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti – E Hënë, 14 mars

Kosova Moti – E Hënë, 14 mars

Prej disa ditësh territori i Kosovës ndodhet në dominimin e masave ajrore të qëndrueshme të cilat do të sjellin alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta. Po ashtu, temperaturat e ajrit do të rriten gradualisht

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments