Tuesday, May 28, 2024
HomeAKTUALITETShqipëria Moti – E Hënë, 14 mars

Shqipëria Moti – E Hënë, 14 mars

Territori Shqiptar PARAQITET në kushte të qëndrueshme atmosferike, KU zonat e ulta dhe bregdetare vijojnë me kthjellime NDERSA kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme do të ketë në zonat malore përgjatë kufirit Lindor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments