Monday, May 27, 2024
HomeAKTUALITETMV Moti – E enjte, 3 Mars

MV Moti – E enjte, 3 Mars

Pjesa e parë e ditës do të jetë në dominimin e kthjellimeve në pothuajse të gjithë MV, POR do të ketë dhe kalime të lehta vranësirash. Ndërsa në pjesën e dytë të ditës vranësirat do të shtohen gradualisht në vend, POR nuk do të mund të sjellin reshje në MV.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments