Friday, February 23, 2024
HomeAKTUALITETEuropa Moti – E Enjte, 3 Mars

Europa Moti – E Enjte, 3 Mars

Kontinenti Europian në pjesën më të madhe do të jetë në dominimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, në Skandinavi dhe Lindje të kontinentit. Po ashtu me kthjellime dhe kalime vranësirash do të jenë pjesa me e madhe e Europës Qëndrore dhe Jugore, KU më të dukshme kthjellimet do të jenë në Ballkanin Perëndimor. Ndërsa Brigjet e detit të Zi dhe Europa Perëndinore do të jenë me vranësira të shpeshta të cilat do të gjenerojnë reshje shiu. Gjithashtu Ishujt Britanik vijojnë të jenë në mbizotërimin e reshjeve.

img-4
RELATED ARTICLES
img-5
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments