Saturday, July 20, 2024
HomeAKTUALITETKosova Moti – E Enjte, 3 Mars

Kosova Moti – E Enjte, 3 Mars

Masat ajrore të qëndrueshme POR të ftohta kanë përfshirë të gjithë territorin e Kosovës, duke sjell alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Pritet që kthjellimet të jenë më të dukshme gjatë paradites, ndërsa në orët e pasdites dhe në vijim vranësirat do të behen më të dukshme.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments