Monday, May 27, 2024
HomeAKTUALITETMV Moti – E Enjte, 17 Mars

MV Moti – E Enjte, 17 Mars

Pjesa e parë e ditës do të PARAQITET me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat më të dukshme do të jenë në Lindje të MV. POR në pjesën e dytë të ditës vranësirat do të pësojë zhvillim duke sjellë dhe reshje të pakta shiu në zonën Veriore të MV.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments