Tuesday, July 23, 2024
HomeAKTUALITETMali i Zi Moti – E Enjte, 17 mars

Mali i Zi Moti – E Enjte, 17 mars

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të jenë mbizotëruese në të gjithë malin e zi, duke sjellë dominim të motit të kthjellët dhe vranësirave të lehta. POR në orët e pasditës pritet që vranësirat të bëhen më të dukshme ne zonat jugore dhe juglindore.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments